Síla komprese

VERY STRONG
Velmi silná komprese pro maximální výkonnost. Vyvinuta pro sportovce s nejvyššími ambicemi. Pro maximální účinnost je komprese cílená přímo na sval, kterému poskytuje optimální podporu i v těch nejnáročnějších podmínkách.

STRONG
Silná komprese je u produktů ROYAL BAY® nejčastěji využívanou. Jde o optimální sportovní kompresi, která svými vlastnostmi uspokojí všechny výkonnostní skupiny – od hobby sportovců po profesionály. Pomáhá při samotném výkonu, stejně jako při následné regeneraci. U podkolenek a lýtkových návleků je tato komprese odstupňovaná (nejsilnější nad kotníkem, směrem ke koleni slábnoucí).

MEDIUM
Středně silná komprese navržená speciálně pro aktivní regeneraci. Ideální nejen na dlouhodobé nošení po náročném sportovním výkonu, ale i jako prevence otoku nohou či trombózy při dlouhém cestování.

LIGHT
Lehká komprese pro rekreační sportování. Vhodná pro získání prvních zkušeností se sportovní kompresí nebo jako doplněk k našim výkonnostním kompresním produktům. Vhodná pro dospívající sportovce, kterým se silnější komprese nedoporučuje.

MEDICAL
Zdravotní komprese, která se velikostí tlaků přibližně podobá silné sportovní kompresi (STRONG), ale jejich rozložení přesně odpovídá zdravotní normě pro druhou kompresní třídu (CCL2; 23-32 mmHg). Může tak být vhodná i pro sportovce s cévním onemocněním (např. křečové žíly).