O značce

Sportovní značka ROYAL BAY® působí od roku 2012 na celosvětovém trhu. Nabízí všem sportovcům vysoce kvalitní kompresní doplňky s vynikajícími benefity. Za značkou ROYAL BAY® stojí více než 25 let zkušeností firmy ARIES, a.s. v oblasti výroby a vývoje produktů s normovanou zdravotní kompresí. Tyto znalosti jsou zárukou kvality a bezpečnosti výrobků, a řadí tak ROYAL BAY® mezi nejšpičkovější produkty na trhu v celosvětovém měřítku.

Díky vlastnímu vývojovému a designérského týmu, technologickému zázemí výrobních prostor a úzké spolupráci s odbornými lékaři, profesionálními sportovci i výzkumnými univerzitními týmy, můžeme naše výrobky neustále inovovat a přizpůsobovat vysokým požadavkům jak amatérských, tak i profesionálních sportovců.

Díky špičkovému technologickému vybavení a znalostem dokážeme změřit, ověřit a především garantovat míru komprese u všech produktů ROYAL BAY®.

Kompresní oblečení ROYAL BAY vyrábí společnost Aries, a.s. a jeho distributorem pro Českou republiku je od roku 2020 společnost VITAR Sport, která má v portfoliu i špičkovou sportovní výživu Enervit. Jejím cílem je pomáhat sportovcům sportovat lépe. 

 

Co vlastně ROYAL BAY® znamená

Od samého počátku bylo naší snahou vytvářet vysoce kvalitní výrobky v atraktivním designu a se skvělými benefity, které by sportovcům umožnily zlepšit jejich sportovní výkonnost, chránily jejich zdraví a pomáhaly jim tak dosáhnout jejich vysněných sportovních cílů. Cílů, za nimiž stojí spousta dřiny a osobní disciplíny. Nejvyšší hodnotu pak má osobní úspěch ve smyslu osobních výher, překonávání sama sebe, posunutí se k lepším výsledkům a vítězství sama nad sebou. To se pak člověk stane opravodvým králem (ROYAL), vítězem, jehož tradičním symbolem je vavřínový věnec BAY (vavřín). ROYAL BAY je symbolem osobních vítězství a zlepšování svých vlastních výkonnostních limitů.