O značce

O značce ROYAL BAY®

Dynamicky se rozvíjející sportovní značka ROYAL BAY® působí od roku 2012 na celosvětovém trhu. Nabízí všem sportovcům vysoce kvalitní kompresní doplňky s vynikajícími benefity. Za značkou ROYAL BAY® stojí více než 25 let zkušeností firmy ARIES, a.s. v oblasti výroby a vývoje produktů s normovanou zdravotní kompresí. Tyto znalosti jsou zárukou kvality a bezpečnosti výrobků, a řadí tak ROYAL BAY® mezi nejšpičkovější produkty na trhu v celosvětovém měřítku.

Díky vlastnímu vývojovému a designérského týmu, technologickému zázemí výrobních prostor a úzké spolupráci s odbornými lékaři, profesionálními sportovci i výzkumnými univerzitními týmy, můžeme naše výrobky neustále inovovat a přizpůsobovat vysokým požadavkům jak amatérských, tak i profesionálních sportovců.

Díky špičkovému technologickému vybavení a znalostem dokážeme změřit, ověřit a především garantovat míru komprese u všech produktů ROYAL BAY®.

Co vlastně ROYAL BAY® znamená

Od samého počátku bylo naší snahou vytvářet vysoce kvalitní výrobky v atraktivním designu a se skvělými benefity, které by sportovcům umožnily zlepšit jejich sportovní výkonnost, chránily jejich zdraví a pomáhaly jim tak dosáhnout jejich vysněných sportovních cílů.

BAY leaf (lat. laurel) znamená vavřínový list a BAY wreath zase vavřínový věnec, což je historický symbol vítězství. A jelikož za každým úspěchem stojí spousta dřiny a královské disciplíny, tak se do našeho názvu promítlo i slovo „royal“ (královský), které symbolizuje snahu dosáhnout nevyšších cílů a dává snaze zvítězit ještě větší prestiž.

Toto „vítězství“ však musíme chápat nejenom jako poražení soupeřů, ale i ve smyslu osobních výher a překonávání sama sebe a posunutí se k lepším výsledkům.

A náš claim BETTER & FASTER?

Směřuje k tomu, že kompresní produkty ROYAL BAY® zlepšují sportovní výkonnost sportovců (BETTER) a urychlují regeneraci (FASTER).