Reference

Co o ROYAL BAY říkají sportovci - zkušenosti a recenze:

Jiří LUKEŠ

Celoživotní závislák na sportu ve všech podobách (běh, kolo, multisport, běžky, skialpy), propagátor a koordinátor GW Jizera a cyklotras a cyklostezek obecně.

„Kompresní podkolenky ROYAL BAY používám k plné spokojenosti na dlouhé a/nebo tempové běhy, abych oddálil únavu a minimalizoval následky z otřesů, což funguje. Lýtkové návleky používám již delší dobu, naposledy jsem je s úspěchem využil při středním triatlonu a na letošní rok se chystám na svoji premiéru dlouhého triatlonu - v lýtkových návlecích nebo podkolenkách RB. Kvalitní ponožky na každou sportovní aktivitu jsou samozřejmostí, to ani nezdůrazňuji … Po neblahé zkušenosti s dlouhými horskými seběhy jsem začal uvažovat i o stehenních návlecích.“

Jan BRADÁČ

Aktivní amatérský sportovec a milovník cyklistiky a běžek, masér a fyzioterapeut

„Snažím se, co možná nejvíce obejít bez „opory“. Nicméně kompresní návleky používám při regeneraci, která je s jejich použitím rychlejší. To mi umožňuje častější a intenzivnější aktivitu. Dále při rekonvalescenci po drobných zraněních pomáhají urychlit návrat do plného zatížení. S přibývajícím věkem vnímám více tato pozitiva jejich používání.“

Ondřej KRHÁNEK

Biker, 3x vítěz bikerally seriálu WBS v kategorii Hardtail (2018-2020)

"Outfit bikera mívá volnější střih, avšak funkční komprese namáhaných míst je velmi důležitá. K samotnému fyzickému výkonu nám další zátěž přidávají otřesy při zdolávání náročného terénu - ty se přenáší do svalů, vazů a kloubů. Kvalitní komprese snižuje riziko zranění a urychluje regeneraci. Kompresní prvky Royal Bay mi vyhovují svou kvalitou, odolností, pohodlným střihem i zajímavým designem. Využívám hlavně řady ponožek Energy a Relax, na extrémní zátěž pak pažní návleky Extreme."

Jakub BAKEŠ

Několikanásobný Mistr ČR v K1 a fullcontactu, vítěz světového poháru 2016, Mistr Evropy WKU 2017, vítěz World Grand Prix 2020

"Kompresní návleky používám při intervalových trénincích v rámci kondiční přípravy. Pociťuji, že mi pomáhají s větší výkonností během tréninku a lepší regenerací do druhé dne."

David HAVLENA

Trojnásobný mistr ČR v curlingu, který na vysoké úrovni hraje přes 20 let.

"Pro trénink i závody v curlingu používám podkolenky ROYAL BAY Energy, které mi poskytují nejen tepelný komfort, ale i dobrou oporu lýtkového svalu při slide při odhození kamene. Pro oporu stehenního svalu na odrazové noze používám ROYAL BAY Extreme - Kompresní stehenní návlek, který dobře doplňuje podkolenku Energy na slidové noze. Díky této opoře lépe vnímám nohu při odrazu (přirovnal bych to ke skluzu ve dřepu na jedné noze) a zároveň mi komprese oddaluje únavu lýtkového a stehenního svalu."

Zlín

PSG Berani ZLÍN

Extraligový hokejový tým, vítěz ročníku 2013/2014

"Kompresní kraťasy nám pomáhají fixovat oblast třísel, která je při našem sportu extrémně zatěžována. Skvěle pak slouží zejména pro brankáře, kteří se během výkonu několikrát dostanou do hraničních poloh. Podkolenky hráči využívají během výkonu, kdy pomáhají prokrvovat a zvyšují tak výkon zejména ke konci zápasu. Dále pak užíváme podkolenky pro cestu zpět autobusem, aby zamezily otékání nohou."