Bonus Club

Čerpejte výhody v rámci věrnostního ROYAL BAY Bonus Clubu. Registrace je zdarma a k ničemu se nezavazujete.

Patříte mezi sportovce se zálibou ve vytrvalostních sportech, kteří chtějí sportovat lépe díky kvalitním doplňkům i potřebnému know-how? Pak patříte k nám!

Staňte se členy ROYAL BAY Bonus Clubu a čerpejte výhody, které jsme připravili pro vás – sportovce se stejnými hodnotami a filozofií, které popisujeme níže. Stačí se zaregistrovat na našich stránkách a okamžitě získáte:

  • 10% slevu na všechny produkty – stačí nakupovat jako přihlášený zákazník.
  • ZDARMA lahev Enervit a iontový nápoj Enervit Isotonic Drink 420 g vhodný pro jakoukoliv fyzickou aktivitu při nákupu nad 3 500 Kč. 
  • Informace o slevových akcích a novinkách do e-mailu.
  • E-mailem také vzděláváme a informujeme o přínosech komprese pro sportovní výkon.
  • Rychlejší proces objednání a možnost sledování vaší objednávky.

Registrace do ROYAL BAY Bonus Clubu je zdarma, bez závazků a snadná – stačí se registrovat zde.

 

Naše filozofie a poslání / Proč vznikl ROYAL BAY Bonus Club?

Nejvyšší hodnotu pro každého z nás má osobní úspěch ve smyslu osobních výher, překonávání sama sebe, posunutí se k lepším výsledkům a vítězství sama nad sebou. Jsme rádi, že ROYAL BAY vám může pomoci sportovat lépe, podporuje rozvoj vytrvalosti a motivuje ke sportování. ROYAL BAY je symbolem osobních vítězství a zlepšování svých vlastních výkonnostních limitů.

Posláním ROYAL BAY je vytvářet vysoce kvalitní výrobky v atraktivním designu a se skvělými benefity. Tak aby vám pomáhaly zlepšovat sportovní výkonnost, chránily vaše zdraví a pomáhaly vám tak dosáhnout vysněných sportovních cílů. Cílů, za nimiž i tak stojí spousta dřiny a osobní disciplíny vás, sportovců. Fandíme vám, a proto jsme pro vás založili i ROYAL BAY Bonus Club.

REGISTRUJTE SE do ROYAL BAY Bonus Clubu zde.