O nás

Jsme milovníci sportu s bohatou sportovní minulostí i přítomností. Máme mnohaleté zkušenosti s tréninkovými procesy a metodami růstu výkonnosti. Proto jsme se rozhodli pomáhat sportovcům s rozvojem jejich výkonnosti na základě fyziologických zákonitostí tak, aby si zbytečně nepoškozovali zdraví, aby svých cílů dosahovali snadněji a aby se jim celkově sportovalo lépe. I proto jsme se rozhodli pro kompresní oblečení ROYAL BAY, protože přesně naplňuje naše poslání.
VITAR Sport, s.r.o
oficiální distributor značky ROYAL BAY v České republice
sídlo: třída Tomáše Bati 385 | 763 02 Zlín | Czech Republic
kancelář: Hodkovická 135 | Liberec | info(a)royalbay.cz
Aleš
Aleš Máslo - výkonný ředitel VITAR Sport, s.r.o.
maslo.ales(a)royalbay.cz

"Když jsem objevil českou značku ROYAL BAY sídlící navíc ve Studenci, tedy nedaleko naší hlavní kanceláře v Liberci, bylo mi hned jasné, že ji musíme mít v projektu Sportuj lépe zastoupenou. Protože kompresní oblečení - stejně jako sportovní výživa Enervit, jejímž distributorem v Česku jsme - pomáhají nejen sportovat lépe, ale i udržovat tělo v lepší zdravotní kondici."
Karolína Preislerová - obchodní manažerka (sever a západ ČR + Praha)
preislerova.karolina(a)royalbay.cz / GSM: +420 725 435 549

"Produkty ROYAL BAY doporučuji díky vlastním zkušenostem – pravidelně používám kompresní návleky Extreme Race (náročné běžecké tréninky, dlouhé výlety po horách), kompresní podkolenky Energy (běžky) a návleky Motion (regenerační běhy a při cestování). Extreme Race mi také pomáhají s bolavými holeněmi a lýtky. Na produktech ROYAL BAY mám ráda funkčnost, různé typy komprese, vývoj a výrobu v České republice a boží barvy."
Ondra
Ondřej Jordán - obchodní manažer (jih a východ ČR)
jordan.ondrej(a)royalbay.cz / GSM: +420 606 048 557

"Produkty ROYAL BAY mi pomáhají udržet během výkonu stabilní tempo a nedochází pocit tzv. těžkých nohou. Osobně jsem si je vyzkoušel během závodů a cítil jsem, že s průběhem závodu nohy sloužily, jak mají. Podkolenky jsem také využil před i po operaci kotníku, kdy jsem potřeboval, abych měl kotník perfektně fixován a zároveň mi proudila krev do celé nohy."
Naďa
Naďa Bártová - e-shop (objednávky)
eshop.info(a)royalbay.cz / Tel: +420 549 121 835 (všední den, 7-15)

"Ke značce ROYAL BAY jsem se dostala pracovně. Jako mámu dvou dětí s náběhem na křečové žíly mě oslovily zejména podkolenky Therapy se zdravotní kompresí. Při dlouhém stání v práci necítím oteklé a těžké nohy. Překvapil mě i design, který tyto podkolenky nabízejí, protože jsem měla zafixované ty z nemocnic v tělové barvě, které nejsou zrovna přitažlivé :-) Také mě těší, že se jedná o český výrobek."
Dan
Daniel Pavlis - PR manažer (newslettery, média)
pavlis.daniel(a)vitar.cz

"Kompresní podkolenky ROYAL BAY jsem používal ještě dřív, než přešly pod VITAR Sport. Vyhovují mi při běhu, kdy tlumí otřesy a stáhnou lýtkový sval. Za mě odvedou skvělou službu pro regeneraci – zatímco dřív mě lýtka druhý den po běhu bolela, s kompreskami ROYAL BAY jsou v pohodě. Až mě překvapilo, jaký rozdíl to je, když jsem si je někdy nevzal. V poslední době používám především podkolenky Therapy z důvodu genetických dispozic pro křečové žíly."
Jana
Jana Máslová - event manažerka (spolupráce a podpora na eventech)
event(a)royalbay.cz

"V minulosti jsem řešila problém sport vs. dispozice ke křečovým žilám. Náhodou jsem narazila na značku ROYAL BAY, která svou řadou Therapy splnila moje požadavky na kvalitní zdravotní a navíc hezké kompresní podkolenky. Už několik let mi tak tyto podkolenky dělají "parťáka" při tenisu nebo běhu. Velmi oceňuji také podkolenky Relay, které volím hlavně při dlouhém cestování nebo na výletě. Sportovní aktivitu bez podkolenek ROYAL BAY si už neumím představit, oceňují je především mé nohy."
Lukáš
Lukáš Porsche - manažer online médií
online kampaně, sociální sítě
porsche.lukas(a)royalbay.cz

"Jako online marketér vidím, že po kompresním sportovním oblečení i konkrétně po ROYAL BAY je na internetu velká poptávka. Baví mě propojovat lidi a produkty, které jim při sportu pomohou. Kompresní oblečení také sám využívám – jsem zapáleným jezdcem na horském kole, byly doby, kdy jsem měl na tachometru i 10 tisíc kilometrů ročně. ROYAL BAY mě dostalo spojením skvělé kvality, funkčnosti a designu."