Kvalita

Výroba

Výroba všech našich produktů probíhá v České republice. Naše produkty pleteme na nejmodernějších strojích na trhu v našem výrobním závodě ve Vrchlabí. Díky tomu, že máme vše od vývoje, přes výrobu, design až po expedici pod jednou střechou, můžeme kontrolovat a garantovat maximální kvalitu našeho zboží.

RAL

Firma ARIES, a.s. je od roku 2016 členem společenství RAL, které sdružuje přední evropské výrobce kompresních punčoch a dílů. Dodržování normy RAL-GZ 387/1 stanovuje nejpřísnější požadavky na výrobu a finální kvalitu odstupňované komprese. Známka kvality RAL je tedy zárukou bezpečné a účinné komprese.

Certifikát ISO

ROYAL BAY® je značkou kompresních výrobků s benefity podporujícími sportovní výkonnost. Je pro nás důležité zajistit maximální funkčnost a kvalitu všech našich produktů. Proto klademe velký důraz na výběr renomovaných dodavatelů. Vždy vybíráme materiály a aplikace prémiové kvality. Výrobky podrobujeme důkladnému testování a ověřování kvality dle nastavených parametrů certifikačními institucemi. Od roku 2016 je systém řízení kvality ve firmě ARIES, a.s. certifikován autoritou Bureau Veritas dle normy ISO 9001:2015.

Oeko-Tex

Označení výrobku certifikací Oeko-Tex Standard 100 znamená, že výrobek byl testován nezávislým Evropským výzkumným institutem na přítomnost látek škodlivých lidskému organismu. Tato známka je mezinárodně uznávaná pečeť kvality pro textilní zboží, které se vyrábí pouze ze zdravotně nezávadných materiálů a bez použití nebezpečných chemikálií pro lidský organizmus.